Arkana Life Coaching
Arkana Life Coaching

Hizmetlerimiz*

Bilinçaltı Transformasyonu - Hipnoz

 

Bilinçaltında bulunan blokajların çözülmesi ve yerine pozitif telkinlerle arzulanan hedefe bu yöntem ile ulaşılması mümkündür.

Örneğin sigara bırakma, kilo verme, fobilerden kurtulma, sınav stresinden kurtulma, travmalardan arınma ve akla gelen daha birçok alanlarda fayda gösterebilmektedir.

 

Seans süresi konuya göre yaklaşık 60 - 90 Dakika arasıdır.

Regresyon Seansı

 

Regresyon,sorunlarına çözüm aramak için danışan kişiyi, iyileşme sağlamak amacıyla hipnozsuz anılarına geri götürme ve travmaya neden olan duygusal, zihinsel ve bedensel enerji blokajlarını açığa çıkartma işlemidir.

Bu anılar çocukluk dönemi anılarını, rahim anılarını veya geçmiş yaşam anıları da denilen “bilinçdışı ruhsal anıları” içerebilir.

Tüm bunlardan arınmanız için regresyon çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

 

Süre: Yaklaşık 90 - 120 Dakika arası

Çakra Dengeleme & Aura Şifacılığı

 

Her çakra, farklı frekanstaki bir enerjinin giriş kapısıdır. Ne zaman bu kapılardan birinde bir tıkanma oluşursa, bedenin enerji alımı güçleşir ve problemler böyle başlar. Çakraların dengelenmesi ile enerji akışınız dengelenir.

Aura gözle görülmeyen enerji bedenimizdir ve toplum içinde sürekli girdiğimiz ortamlara bağlı olarak rengini ve duygusunu değiştirmektedir. Aura temizliği ile bugüne kadar topladığınız negatif enerjilerden arınabilirsiniz.

 

Süre: Yaklaşık 30 Dakika

Aura Okuma

 

Aura Okuma modern bir terim olup altında çok spiritüel bir çalışma yatmaktadır. Bu çalışmada Solar Plexus Çakrasından bağlantı kurup kişiye hayatı ile ilgili önemli bilgiler paylaşılıyor. 

 

Süre: 60 - 90 Dakika
 

Reiki Eğitimi

 

Reiki bireysel gelişim & ruhsal şifa tekniklerinden sadece biridir. Beden bilincinin dışına çıkmayı, Aşkın bilinci deneyimlemeyi öğre-tir. Temelde bilinç değişikliği ger-çekleştirerek, ruhsal, dolayısıyla da fiziksel iyileşme sürecini baş-latmanızın yolunu açar. Kendi içimizde akmakta olan enerjimizi fark etmemizi sağlar ve kendi kendimize koyduğumuz engellerin çözülmesinde yardımcı olur.

 

Reiki semineri 2 - 7 kişilik gruplar halinde verilir ve bir gün sürmektedir.

Grup Meditasyonu

 

Özellikle dolunay, yeni-ay veya gezegenlerin özel konumlarında enerjiler çok yoğun olduğu için bu dönemlerde insanın içine dönmesi kişiye çok fayda sağlamaktadır. Bu yüzden o günlerde toplu şekilde meditasyon yapılmaktadır. Ayrıca yine belli aralıklarda spiritüel grup meditasyonları sunulur. Bu meditasyon şekli kendi içimizdeki sesle buluşup yanıt bulamadığımız sorulara ışık tutlmasını sağlar.

 

Tüm meditasyonlarda reiki enerjisi uygulanmaktadır.

Access Bars

 

Access Consciousness, arzuladığınız her şeyi yaratmak ve hayatınızda değiştirmek istediğiniz ancak şimdiye kadar değiştiremediğiniz her şeyi, farklı ve daha kolay bir yöntemle değiştirmek için araçlar ve sorular sunmaktadır. Bildiğinizi bilmeniz için sizi güçlendirir ve size tamamen farkında olmanız ve gerçekte olduğunuz bilinçli varlık olarak işlev göstermeye başlamanız için bir yöntemdir.

 

Kaynak: https://www.accessconsciousness.com

 

Süre: 60 Dakika