Arkana Life Coaching
Arkana Life Coaching

Hakkımızda

 

Arkana Life'ın kuruluş amacı gelişmek isteyen insanları aydınlatmak ve bu konuda yol göstermek, kısacası hayatın sırrını keşfetmenizi sağlamaktır. Günümüzde hayatın anlamını sorgulayan insanların sayısı arttıkça, bu sorulara cevap verebilecek kaliteli danışmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam bu noktada Arkana Life devreye giriyor. Şu ana kadar biriktirilen ve biriktirilmeye devam edilen çok değerli bilgileri sizlerle paylaşmak üzere buradayız.

Bilinçaltımızın bizi kontrol ettiği bir hayatta nasıl olur da kontrol tam anlamıyla bizim elimizde olabilir ki?

Çocuklukta yaşadığımız travmalar, yetişkin dönemimizde bir kabus gibi bizi takip edebilir. En vahim olanı da bunun farkında bile olmamamızdır.

Gelin sizi travmalarınızdan arındıralım ve bilinçaltınızı sizin istediğiniz gibi yeniden şekillendirelim.

 

Bunun yanında bir de bu işin spiritüel kısmı var. Ruhsal boyutta farkındalığımız ne kadar çok artarsa sınavlarımızı o kadar kolay atlatırız ve cenneti bu dünyada yaşayabiliriz. Niçin buradayız sorusunun cevabını birlikte cevaplandıralım. 

Şunu önceden söyleyebiliriz: Hiçbirimiz acı çekmek için burada değiliz! Mutluluk, huzur, sağlık, başarı ve tabi ki para hepimiz için var... Hayal ettiğiniz yaşama kavuşmak sizin elinizde...

Tansu Olcay

Hipnotist & Eğitmen & Bireysel Farkındalık Koçu

 

İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi Isletme mezunu. Çin’den Dubai’ye, Ürdün’den Danimarka’ya kadar çok sayıda ülkeyi gördü ve 14 yılı aşkın süre çeşitli firmalarda müdürlük, koordinatörlük ve yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu. 2013 yılında Reiki ile tanıştı. Ardından  2014 yılında yolu Almanya’ya yöneldi. Bu yolculuk farklı başlangıçları ve çabaları da beraberinde getirdi. Hemen Almancayı öğrendi ve gelişimi sürdürebilmek ve insanlara faydalı olmak için Almanya'da Hipnoz eğitimi ve eğitmen eğitimini aldı. 

             Melissa N. Olcay

                                  Spiritüel yaşam koçu

 

RWTH Aachen işletme mezunu olup 7 yıl profesyonel iş hayatında çalıştı. Bunun yanında 2012 yılından beri spiritüel konularla ilgili Istanbul ve sonra Frankfurt'ta  birçok eğitim aldı.

Kendisi Reiki Master Teacher, Hipnoz ve Regresyon Uzmanı, Access Bars Uygulayıcısı, Çakra & Aura Şifacısı, Duygu Kodu Uygulayıcısı, Aura Analisti, Evrensel Şifa Enerjisi Uygulayıcısı.

Sertifikalarımız