Hayatın sırrını keşfet!
Hayatın sırrını keşfet!

Hizmetlerimiz

Arcanum Yöntemi ile Bilinçaltı Değişimi

 

Bilinçaltında bulunan blokajların çözülmesi ve yerine pozitif telkinlerle arzulanan hedefe bu yöntem ile ulaşılması mümkündür.

Örneğin sigara bırakma, kilo verme, fobi-lerden kurtulma, sınav stresinden kurtulma, travmalardan arınma ve akla gelen daha birçok alanlarda fayda göstere-bilmektedir.

 

Seans süresi konuya göre yaklaşık 1-1,5 saat arasıdır.

Regresyon Seansı

 

Regresyon nedir?

Regresyon,sorunlarına çözüm aramak için danışan kişiyi, iyileşme sağlamak amacıyla hipnozsuz anı-larına geri götürme ve travmaya neden olan duygusal, zihinsel ve bedensel enerji blokajlarını açığa çıkartma işlemidir. Bu anılar çocukluk dönemi anılarını, rahim anılarını veya geçmiş yaşam anıları da denilen “bilinçdışı ruhsal anıları” içerebilir.

Tüm bunlardan arınmanız için regresyon çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

 

Süre: Yaklaşık 1-2 saat arası

Fiyat: 120 Euro

Reiki Eğitimi

 

Reiki bireysel gelişim & ruhsal şifa tekniklerinden sadece biridir. Beden bilincinin dışına çıkmayı, Aşkın bilinci deneyimlemeyi öğre-tir. Temelde bilinç değişikliği ger-çekleştirerek, ruhsal, dolayısıyla da fiziksel iyileşme sürecini baş-latmanızın yolunu açar. Kendi içimizde akmakta olan enerjimizi fark etmemizi sağlar ve kendi kendimize koyduğumuz engellerin çözülmesinde yardımcı olur.*

 

Reiki semineri 2 - 7 kişilik gruplar halinde verilir ve bir gün sürmektedir.

Çakra Dengeleme & Aura Şifacılığı

 

Her çakra, farklı frekans-taki bir enerjinin giriş kapı-sıdır. Ne zaman bu kapı-lardan birinde bir tıkanma oluşursa,bedenin enerji alımı güçleşir ve problemler böyle başlar. Çakraların denge-lenmesi ile enerji akışınız dengelenir.

 

Aura gözle görülmeyen enerji bedenimizdir ve toplum içinde sürekli girdiğimiz ortamlara bağlı olarak rengini ve duygusunu değiştirmektedir. Aura temizliği ile bugüne kadar topladığınız negatif enerjilerden arınabilirsiniz.*

 

Kişideki blokajlar çözülene kadar çalışma yapıldığı için seans süresi verilmemektedir.

Fiyat: 60 Euro

Grup Meditasyonu

 

Özellikle dolunay, yeni-ay veya gezegenlerin özel konumlarında enerjiler çok yoğun olduğu için bu dönemlerde insanın içine dönmesi kişiye çok fayda sağlamaktadır. Bu yüzden o günlerde toplu şekilde meditasyon yapılmaktadır. Ayrıca yine belli aralık-larda spiritüel grup meditasyonları sunulur. Bu meditasyon şekli kendi içimizdeki sesle buluşup yanıt bulamadığımız sorulara ışık tutlmasını sağlar.

 

Tüm meditasyonlarda reiki enerjisi uygulanmaktadır.

Channeling

 

Channeling (kanal olma) modern bir terim olup altında çok spiritüel bir çalışma yatmaktadır. Bu çalışmada üstbenlik veya ruhsal rehberinizle irti-bata geçmeniz sağlanıyor. Bu konu hakkında ilgi duyanlar bizimle irtibata geçebilirler.

 

Bu çalışma yaklaşık olarak bir saat sürmektedir.

Fiyat: 80 Euro