Hayatın sırrını keşfet!
Hayatın sırrını keşfet!

Hakkımızda

Arkana Life'ın kuruluş amacı gelişmek isteyen insanları aydınlatmak ve bu konuda yol göstermek , kısacası hayatın sırrını keşfetmenizi sağlamaktır. Günümüzde hayatın anlamını sorgulayan insanların sayısı arttıkça, bu sorulara cevap verebilecek kaliteli danışmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam bu noktada Arkana Life devreye giriyor. Şu ana kadar biriktirilen ve biriktirilmeye devam edilen çok değerli bilgileri sizlerle paylaşmak üzere buradayız.

Bilinçaltımızın bizi kontrol ettiği bir hayatta nasıl olur da kontrol tam anlamıyla bizim elimizde olabilir ki?

Çocuklukta yaşadığımız travmalar, yetişkin dönemimizde bir kabus gibi bizi takip edebilir. En vahim olanı da bunun farkında bile olmamamızdır.

Gelin sizi travmalarınızdan arındıralım ve bilinçaltınızı sizin istediğiniz gibi yeniden şekillendirelim.

Hipnoz alanında HPN Akademie ile ortak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için: HPN Akademie

 

Bunun yanında bir de bu işin spiritüel kısmı var. Ruhsal boyutta farkındalığımız ne kadar çok artarsa sınavlarımızı o kadar kolay atlatırız ve cenneti bu dünyada yaşayabiliriz. Niçin buradayız sorusunun cevabını birlikte cevaplandıralım. 

Şunu önceden söyleyebiliriz: Hiçbirimiz acı çekmek için burada değiliz! Mutluluk, huzur, sağlık, başarı ve tabi ki para hepimiz için var... Hayal ettiğiniz yaşama kavuşmak sizin elinizde...

Tansu Olcay

Hipnotist & Eğitmen & Bireysel Farkindalik Koçu

 

İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi Isletme mezunu. Çin’den Dubai’ye, Ürdün’den Danimarka’ya kadar çok sayıda ülkeyi gördü ve 14 yılı aşkın süre çeşitli firmalarda müdürlük, koordi-natörlük ve yönetim kurulu üyelik-lerinde bulundu. 2013 yilinda Reiki ile tanisti. Ardindan  2014 yılında yolu Almanya’ya yönlendi. Bu yolculuk farklı başlangıçları ve çabaları da beraberinde getirdi. Hemen Almancayı öğrendi ve gelişimi sürdürebilmek ve insanlara faydalı olmak için HPN Akademi’de Hipnoz eğitimi ve egitmen egitimini aldı. 

Melissa N. Olcay

Spiritüel yaşam koçu ve Hipnotist

 

RWTH Aachen işletme mezunu olup 7 yıl profesyonel iş hayatında calisti. Bunun yanında 2012 yılından beri spiritüel konularla ilgili Istanbul'da birçok eğitim aldı.

Asıl değişim 2013 yılında Reiki eğitimi almakla başladı. Bununla beraber kişisel gelişim serüvenine start verdi.  2014´de Reiki Master Teacher oldu.Aynı yılda Çakra Aura Şifacılığı eğitimini tamamlayıp sertifika sahibi olmuştur. Buna 2016 Hipnotsit ve Regresyon Uzmani sertifikalari eklendi. 2017´de Access Bars egitimini basari ile tamamladi.